Dentysta Kielce

Diagnostyka

Rodzaj zabieguCena
Tomografia komputerowa bez względu na rozmiar pola obrazowania200 zł

Tam gdzie nie sięga ludzkie oko korzystam ze specjalistycznej diagnostyki trójwymiarowej. Technologia tomografii komputerowej – emitująca najmniejszą z możliwych wiązkę promieni – pomaga zagwarantować Tobie absolutne bezpieczeństwo, a mi skutecznie leczyć na niespotykanym poziomie.

Rodzaj zabieguCena
Zdjęcie pantomograficzne80 zł
Zdjęcie zęba punktowe30 zł
KontrolaWycena indywidualna
Konsultacja stomatologiczna200 zł
Interwencja doraźna500 zł

Stomatologia zachowawcza

Rodzaj zabieguCena
Wypełnienie kompozytowe jedna powierzchnia500 zł
Wypełnienie 2 powierzchniowe700 zł
Rekonstrukcja funkcjonalna (wypełnienie) w zębie stałym (znieczulenie w cenie) wykonana w powiększenie przy użyciu kompozytu premiumod 1000 zł
Onlay kompozytowy1000 zł
Onlay ceramiczny1400 zł
Endodoncja

Na cenę leczenia ma wpływ stopień komplikacji oraz stopień zakrzywienia kanałów

Rodzaj zabieguCena
Endo ząb 1 kanałowy600 zł
Endo ząb 2 kanałowy1000 zł
Endo ząb 3-4 kanałowyod 1200 zł
Lany wkład koronowo-korzeniowy700 zł
Szklany wkład koronowo-korzeniowy600 zł
Endodoncja powtórna pod mikroskopem

Obejmuje przypadki leczenia rozpoczętego w innym gabinecie. Najczęstsze powody powtórnego leczenia endodontyczego występują, gdy zakrzywione kanały nie zostały wyleczone podczas pierwotnego zabiegu, dodatkowe kanały nie zostały pierwotnie znalezione, narzędzie endodontyczne zostało złamane lub nie zostało usunięte oraz gdy nastąpiła perforacja komory, lub korzenia zęba.

Rodzaj zabieguCena
Reendo ząb 1 kanałowy600 zł
Reendo ząb 2 kanałowy900 zł
Reendo ząb 3-4 kanałowy1300 -1500 zł
Lany wkład koronowo-korzeniowy700 zł
Usunięcie pozostawionego złamanego narzędzia600 zł
Szklany wkład koronowo-korzeniowy600 zł
Usunięcie wkładu wywołującego stan zapalny500 zł
Zamknięcie perforacji dna komory zęba500 zł

Protetyka

Rodzaj zabieguCena
Wirtualna wizualizacja uśmiechu prezentowana na ekranie monitora1500 zł

Witaj w królestwie cyfrowej stomatologii
Wizualizacja jest zaprojektowana cyfrowo z wykorzystaniem biblioteki naturalnych kształtów zębów na podstawie analizy estetycznej twarzy przy użyciu skanera wewnątrzustnego Primescan (bez potrzeby pobierania nieprzyjemnych wycisków) . Z kompletnym planem leczenia na piśmie z omówieniem i odpowiedzią na wszystkie pytania.

Rodzaj zabieguCena
Wizualizacja uśmiechu przymierzana w ustach Pacjenta1500 zł

Technologia pozwalająca Pacjentowi poczuć i zobaczyć jak będzie prezentował się jego nowy uśmiech po zakończonym leczeniu. Wizualizacja jest zaprojektowana cyfrowo z wykorzystaniem biblioteki naturalnych kształtów zębów na podstawie analizy estetycznej twarzy przy użyciu skanera wewnątrzustnego Primescan (bez potrzeby pobierania nieprzyjemnych wycisków). Następnie w technologii druku 3D przygotowany zostaje indywidualny Shell gotowy do przymierzenia przez Pacjenta. Z kompletnym planem leczenia na piśmie z omówieniem i odpowiedzią na wszystkie pytania.

Rodzaj zabieguCena
Korona pełnoceramicznaod 1900 zł

Wykonana na zębie własnym z indywidualizacją koloru i charakteryzacją (frezowana CAD/CAM). Z materiału E.MAX, Empress, CERKON – bez pobierania wycisku wykonana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera wewnątrzustnego Primescan oraz drukarki cyfrowej 3D i frezarki.

Rodzaj zabieguCena
Licówka kompozytowa950 zł

Wykonana na zębie własnym w kolorach wybielonych oraz naturalnych (frezowana CAD/CAM). Wykonana z najtwardszych dostępnych kompozytów cyfrowych bez pobierania wycisku wykonana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera wewnątrzustnego Primescan oraz drukarki cyfrowej 3D i frezarki.

Rodzaj zabieguCena
Licówka pełnoceramiczna Monochromatic INSTAsmile1800 zł

Wykonana na zębie własnym w kolorach wybielonych (frezowana CAD/CAM). Z materiału CAD/CAM -ceramika skaleniowa – bez pobierania wycisku wykonana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera wewnątrzustnego Primescan oraz drukarki cyfrowej 3D i frezarki.

Rodzaj zabieguCena
Licówka pełnoceramiczna NATURAL SMILE2000 zł

Wykonana na zębie własnym z indywidualizacją koloru i charakteryzacją (frezowana CAD/CAM). Z materiału E.MAX, Empress Multi – bez pobierania wycisku wykonana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera wewnątrzustnego Primescan oraz drukarki cyfrowej 3D i frezarki.

Rodzaj zabieguCena
Korona pełnoceramiczna/hybrydowa na implancie2900 zł

Wykonana na implancie z indywidualizacją koloru i charakteryzacją (frezowana CAD/CAM). Z materiału E.MAX, CERKON na bazie wzmacniającej stopki tytanowej – bez pobierania wycisku wykonana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera wewnątrzustnego Primescan oraz drukarki cyfrowej 3D i frezarki.

Rodzaj zabieguCena
Proteza całkowita CAD/CAM – 1 łuk5500zł

Wykonana w technologii frezowania lub druku 3D, przy użyciu skanów wewnątrzustnych oraz na bazie projektu uśmiechu DSD.

Rodzaj zabieguCena
Proteza całkowita CAD/CAM – 2 łuki9000 zł
Rodzaj zabieguCena
Most ceramiczny (punkt dostawiony-przęsło) z Tlenku Cyrkonu2500 zł
Szyna ochronna550 zł
Korona tymczasowa Luxatemp150 zł
Korona tymczasowa długoterminowa750 zł
Podścielenie elastyczne350 zł
Podścielenie trwałe1000 zł
Deprogramator550 zł
Rodzaj zabieguCena
Ekstrakcja zęba od150 zł
Chirurgiczne ekstrakcja zęba z dłutowaniem Cena zawiera założenie szwów pozabiegowych oraz wydanie informacji i zaleceń pozabiegowych.300-600 zł
Ekstrakcja zęba z odbudową zębodołu substytutem kości1500 zł
Resekcja wierzchołka z odbudową zębodołu substytutem kości1000 zł
Resekcja wierzchołka wspomagana szablonem 3D Zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem szablonu chirurgicznego 3D zapewniając najwyższą precyzję w połączeniu z najkrótszym czasem zabiegu.2.500 zł
Usunięcie szwów Podczas wizyty lekarz przeprowadza zabieg usunięcia szwów wraz kontrolą pozabiegową, monitoringiem procesu gojenia i wydaniem zaleceń wspierających gojenie.50-100 zł
Zamknięcie połączenia ustno-zatokowego (zamknięcie zatoki)Jeżeli do zabiegu połączenia ustno-zatokowego dochodzi podczas ekstrakcji wykonywanej w gabinecie wtedy zaopatrzenie jest częścią zabiegu podstawowego tj. jest nieodpłatne. Zabieg chirurgiczny wykonywany na podstawie pogłębionej diagnostyki w oparciu o tomografię komputerowąNIEODPŁATNIE
Zamknięcie połączenia ustno-zatokowego (zamknięcie zatoki)Pacjenci innych gabinetów1.000 zł
Chirurgiczne wydłużenie koronyZabieg wykonywany jest w celu uratowania zęba przed usunięciem w przypadku głębokich ubytków poddziąsłowych jako przygotowanie do odbudowy zęba.300 zł
Chirurgiczne wydłużenie koron / korekta uśmiechu dziąsłowegoZabieg wykonywany jest w celu poprawy estetyki uśmiechu, jako przygotowanie do leczenia protetycznego lub jako samodzielny zabieg plastycznej korekty estetyki różowej.200 złza gingiwektomie jednego zęba
Odbudowa kości, przeszczep kościCena ustalana indywidualnie
Implantologia nawigowana

Precyzja prowadzi do doskonałości. W trosce o najwyższe światowe standardy wszystkie zabiegi implantologiczne są zabiegami nawigowanymi. Dzięki połączeniu technologii skanów wewnątrzustnych, tomografii komputerowej, drukarek 3D oraz frezarek do każdego zabiegu przygotowujemy indywidualnie zaprojektowany szablon implantologiczny.
Dla naszych Pacjentów oznacza to maksymalne bezpieczeństwo, precyzję, oraz nieporównywalnie lepsze gojenie. Naszą nadrzędną wartością jest szczególna staranność, dlatego podjęliśmy bardzo ważną decyzję, że wszystkie szablony dla naszych Pacjentów przygotowujemy NIEODPŁATNIE.

Rodzaj zabieguCena
Wprowadzenie implantu3500 zł

Cena obejmuje SZABLON implantologiczny 3D, wprowadzenie implantu, odsłonięcie implantu, śrubę gojącą, kształtowanie profilu wyłaniania/dziąsła, zdjęcie szwów, wskazania pozabiegowe i opiekę pozabiegową.

Rodzaj zabieguCena
Korona pełnoceramiczna/hybrydowa na implancie3500 zł

Wykonana na implancie z indywidualizacją koloru i charakteryzacją (frezowana CAD/CAM). Z materiału E.MAX, CERKON na bazie wzmacniającej stopki tytanowej – bez pobierania wycisku wykonana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera wewnątrzustnego Primescan oraz drukarki cyfrowej 3D i frezarki.

Rodzaj zabieguCena
Piaskowanie200 zł
Scaling / Usunięcie kamienia nazębnego250 zł
Scaling i piaskowanie – metoda Piezo450 zł
Wybielanie nakładkowe – Boutique Whitening1000 zł
Wybielanie lampą1000 zł

Stymulatory tkankowe

Rodzaj zabieguCena
Sunekos 200 oczy 1 zabieg 500 zł
Sunekos 1200 twarz 1 zabieg 1000zł
Rodzaj zabieguCena
Profhilo 2 zabiegi 1700zł 1 zabieg 1000zł
Rodzaj zabieguCena
Nucleofill 1 zabieg 1000zł

Wolumetria

Rodzaj zabieguCena
Broda 1ml 700 zł
Kąty żuchwy 2ml 1500 zł
Modelowanie policzków 2ml 1500zł
Konturowanie dolnej części twarzy pakiet 4 ml 3000 zł
Wolumetria „full face” żuchwa broda policzki 6ml 4500 zł

Modelowanie ust

Rodzaj zabieguCena
Stylage M, JUVEDERM ULTRA 3 JUVEDERM ULTRA SMILE, NEUVIA LIPS700-900zł

Toksyna botulinowa

Rodzaj zabieguCena
1 okolica450zł
2 okolice800zł
3 okolice1000zł
Nadpotliwość1500zł